Navigacija

Apie mus

UAB Geodėja ir UAB Taurus miškas yra dvi bendradarbiaujančios įmonės, kurių tikslas yra dirbti taip – jog klientai mus rekomenduotų.

UAB „Geodėja“ pagrindinė užduotis yra kliento tikslų įgyvendinimas. Atlikdami matavimus, mes atidžiai įsigiliname į kiekvieno žmogaus problemas ir padedame jas išspręsti. Pasirinkę mus, jausitės ramūs bei užtikrinti dėl savo nekilnojamo turto nuosavybės dokumentų. Atliekame matavimus, kuriais užtikriname tikslias žemės sklypo ribas, dėl kurių ateityje jums nekils problemų. Novatoriškas, jaunas bei veržlus mūsų kolektyvas, turi visus reikiamus diplomus ir kvalifikacijas. Platus partnerių tinklas rodo tai, kad mūsų paslaugomis verta pasitikėti. Miestai ir rajonai, kuriuose labiausiai orientuojamės: Druskininkai, Marijampolė, Alytus, Birštonas, Varėna, Trakai ir Prienai. Mes padedame įgyvendinti jūsų tikslus!

UAB ,,Taurus miškas“- tai jauna ir perspektyvi įmonė, atliekanti visas su miškininkyste susijusias paslaugas visuose Lietuvos regionuose. Įmonėje suburta veržli profesionalų komanda, kurios pagrindinė veiklos kryptis yra miškininkystės, kraštovaizdzio ir aplinkos tvarkymo darbai, medienos ruoša bei darbas su privačių miško valdų savininkais t.y. konsultavimas miško pirkimo/pardavimo, miško ruošos, medienos sortimentacijos ir kitais klausimais. Skiriamas didelis dėmesys bendradarbiavimui ir gerų santykių su klientais palaikymui siekiant įvykdyti visus duotus įsipareigojimus.

Mūsų paslaugos

Susidomėjote mūsų paslaugomis? Susisiekite

Susisiekite